Casper Via E3 format atma – Casper Via E3 Sıfırlama Reset Atma

By | Temmuz 28, 2019

Casper Via E3 format atma – Casper Via E3 Sıfırlama Reset Atma telefonunuza virüs bulaşırsa veya telefonunuz kasıyor (donuyor) ise yani uzun zamandır ağırlaşmış ve artık kullanılmaz hale geldiyse Ve birde ekran kilidini unuttuysanız yani örneğin desen pin yüz tanıma vs bu seçenekler doğrultusunda fabrika ayarlarına döndürmek sizlere en iyi yöntem olacaktır. Casper Via E3 format atma – Casper Via E3 Sıfırlama Reset Atma Yani telefoncuya vs gitmenize gerek kalmayıp bu makale doğrultusunda aşama aşama cihazınıza format atma işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Casper Via E3 format atma – Casper Via E3 Sıfırlama Reset Atma

Casper Via E3 Cihazın Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi: Casper Via E3 format atma
Fabrika ayarlarını sıfırlama’nın en kolay yolu, ayarları kullanmaktır.

Adımları adım adım doğru yaptığınız’da Casper Via E3 fabrika ayarlarını sıfırlama işleminiz gerçekleşecektir.Bu nedenle dikkatli bir şekilde işlemi aşama aşama gerçekleştiriniz.

1.Menü → 2.Ayarlar → 3.Sistem → 4.Sıfırlama → 5.Telefonu sıfırla → 6.Telefonu sıfırla → 7.Her Şeyi Sil (Tümünü Sil) 7 adımlık kolay basit ayarlara eişilebilir şekilde adımlarla formatı başlatabilirsiniz.

Casper Via E3 format atma - Casper Via E3 Sıfırlama Reset Atma

Casper Via E3 format atma – Casper Via E3 Sıfırlama Reset Atma

Casper Via E3 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi (yani teknoloji deyimiyle hard reset):
Casper Via E3 model cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, Bu nedenle Casper Via E3 üzerinde’ki donanım tuşlarını kullanarak basit bir şekilde telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.
Telefonunuzu Kompile kapatınız.

Kapalı konumda iken Telefonunuzun Ses yükselt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız. Böylelikle Telefon Modelinizin Casper Via E3 logosu gelene kadar basmaya devam edin.

Casper Via E3 format atma

Recovery (Kurtarma) ekranı geldiğinde ; açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile şeçeneklerden Wipe Data / Factory Reset‘i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
Wipe Data/Factory Reset’i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
Açılan ekranda Reboot System Now‘ı seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
Casper Via E3 fabrika ayarlarına sıfırlama işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır. Böylelikle telefonu aldığınız ilk gün ki gibi sıfırlanmış ve hızında artış ve telefonun hafızasındaki boş gereksiz kalıntı dosyaları da silinmiş olacaktır.
Telefon formatlama işlemi telefonu fabrika ayarlarına dönderir. Bu nedenle telefonunuzun ayarlarına yada arayüzüne erişiyor iseniz bilgilerinizi usb kablosu ile yedekleyiniz yada sd kartınız var ise sd kart’a taşıyınız. Böylelikle telefonun hafızasındaki bilgileriniz sd karta taşınmış olacaktır.Format sonrasında ise bilgilerinize birşey olmayacaktır.

Casper Via E3 format atma – Casper Via E3 Sıfırlama Reset Atma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir