Casper Via G3 Format Atma – Casper Format Nasıl Atılır ?

By | Temmuz 28, 2019

Casper Via G3 Format Atma – Casper Format Nasıl Atılır ? telefonunuza virüs bulaşırsa veya telefonunuz kasıyor (donuyor) ise yani uzun zamandır ağırlaşmış ve artık kullanılmaz hale geldiyse Ve birde ekran kilidini unuttuysanız yani örneğin desen pin yüz tanıma vs bu seçenekler doğrultusunda fabrika ayarlarına döndürmek sizlere en iyi yöntem olacaktır. Casper Via G3 Format Atma – Casper Format Nasıl Atılır ? Yani telefoncuya vs gitmenize gerek kalmayıp bu makale doğrultusunda aşama aşama cihazınıza format atma işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Casper Via G3 Format Atma - Casper Format Nasıl Atılır ?

Casper Via G3 Format Atma – Casper Format Nasıl Atılır ?

 

Casper Via G3 Format Atma – Casper Format Nasıl Atılır ?

Casper Via G3 Cihazın Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi: Casper Via G3 Format Atma
Fabrika ayarlarını sıfırlama’nın en kolay yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları adım adım doğru yaptığınız’da Casper Via G3 fabrika ayarlarını sıfırlama işleminiz gerçekleşecektir.Bu nedenle dikkatli bir şekilde işlemi aşama aşama gerçekleştiriniz.
1.Menü → 2.Ayarlar → 3.Sistem → 4.Sıfırlama → 5.Telefonu sıfırla → 6.Telefonu sıfırla → 7.Her Şeyi Sil (Tümünü Sil) 7 adımlık kolay basit ayarlara eişilebilir şekilde adımlarla formatı başlatabilirsiniz.
Casper Via G3 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi (yani teknoloji deyimiyle hard reset): Casper Via G3 Format Atma
Casper Via G3 model cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, Bu nedenle Casper Via G3 üzerinde’ki donanım tuşlarını kullanarak basit bir şekilde telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.
Telefonunuzu Kompile kapatınız.
Kapalı konumda iken Telefonunuzun Ses yükselt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız. Böylelikle Telefon Modelinizin Casper Via G3 logosu gelene kadar basmaya devam edin.

Casper Via G3 Format Atma

  • Recovery (Kurtarma) ekranı geldiğinde ; açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile şeçeneklerden Wipe Data / Factory Reset‘i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
  • Wipe Data/Factory Reset’i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
  • Açılan ekranda Reboot System Now‘ı seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
  • Casper Via G3 fabrika ayarlarına sıfırlama işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir.
  • Telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.
  • Böylelikle telefonu aldığınız ilk gün ki gibi sıfırlanmış ve hızında artış ve telefonun hafızasındaki boş gereksiz kalıntı dosyaları da silinmiş olacaktır.
  • Telefon formatlama işlemi telefonu fabrika ayarlarına dönderir.

Bu nedenle telefonunuzun ayarlarına yada arayüzüne erişiyor iseniz bilgilerinizi usb kablosu ile yedekleyiniz yada sd kartınız var ise sd kart’a taşıyınız.

Böylelikle telefonun hafızasındaki bilgileriniz sd karta taşınmış olacaktır.Format sonrasında ise bilgilerinize birşey olmayacaktır.

Casper Via G3 Format Atma – Casper Format Nasıl Atılır ?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir