iphone 6s elma da kalma Hatası

By | Haziran 20, 2020

iphone 6s elma da kalma Hatası

iPhone’unuz Apple logosunda takılıyorsa

iOS 13 sürümünü kullanıyorsanız ve iPhone’unuzu bir yedeklemeden geri yüklemeyi veya önceki bir aygıttan aktarmayı denediyseniz Apple logosu ve ilerleme çubuğu ekranınızda bir saatten uzun süreyle görünebilir. Bu durumda ne yapmanız gerektiğini öğrenin.

Yukarıdaki sorunu yaşıyorsanız şu adımları izleyin:

  1. iPhone’unuzun ekranındaki ilerleme çubuğunun en az bir saattir hareket etmediğinden emin olun.
  2. İlerleme çubuğu bir saatten uzun süre boyunca hareket etmediyse aygıtınızı bir bilgisayara bağlayın, ardından şu adımları izleyerek aygıtınızı kurtarma moduna geçirin:
    • iPhone 8 ve sonraki modelleri: Sesi aç düğmesine basıp bırakın. Sesi kıs düğmesine basıp bırakın. Yan düğmeyi basılı tutun. Kurtarma modu ekranını görene kadar Yan düğmeyi basılı tutmaya devam edin.
    • iPhone 7 ve iPhone 7 Plus: Sesi kıs düğmesi ile Uyut/Uyandır düğmesini basılı tutun. Kurtarma modu ekranını görene kadar Sesi kıs düğmesini basılı tutmaya devam edin.
    • iPhone 6s ve önceki modelleri: Uyut/Uyandır düğmesi ile Ana Ekran düğmesini basılı tutun. Kurtarma modu ekranını görene kadar Ana Ekran düğmesini basılı tutmaya devam edin.
  3. iTunes’da güncelleme yapmanız veya geri yüklemeniz istendiğinde Güncelle’yi seçin. Bu işlem aygıtınızı iOS 13.2 sürümüne günceller. Geri Yükle’yi seçerseniz iPhone’unuz silinir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir