Reklamsız Oyunlar – Oyun Oyna – İnternetsiz Oyunlar

By | Temmuz 29, 2019
Reklamsız Oyunlar – Oyun Oyna – İnternetsiz Oyunlar Mobil internet kotanız paketiniz bittiğin’de ya da toplu taşıma araçların’da seyahat eder’ken canınız sıkılıyor’sa, bu liste çok işinize yaraya’cak. Reklamsız Oyunlar – Oyun Oyna – İnternetsiz Oyunlar Mobil Oyun Reçete’si serimiz’in bu bölümünde, internet gereksini’mi duymayan, oyunları bir araya getir’dik.

Reklamsız Oyunlar – Oyun Oyna – İnternetsiz Oyunlar

Metro’da, uçak’ta veya telefonunuz’un çekmediği herhangi bir yer’de oynayabileceğin’iz Reklamsız Oyunlar onlar’ca mobil oyun bulunuyor. formatatma.org, bu konuda da yardımınız’a koştu. Mobil Oyun Reçetesi’nin yeni bölümün’de, kullanıcı yorumlar’ı ve indirme sayıları’na göre dikkat çeken, internet gerektir’meyen 10 adet mobil oyunu listeliyor’uz.

Reklamsız Oyunlar - Oyun Oyna - İnternetsiz Oyunlar

Reklamsız Oyunlar – Oyun Oyna – İnternetsiz Oyunlar

Reklamsız Oyunlar – Oyun Oyna – İnternetsiz Oyunlar

Listemizde’ki tüm oyunlar hem Android hem de iOS platformu için geliştirilmiş durum’da. Hazırsanız başlayalım: Reklamsız Oyunlar – Oyun Oyna – İnternetsiz Oyunlar

Reklamsız Oyunlar – Oyun Oyna – İnternetsiz Oyunlar

9. Helix Jump:

  • Basit gibi görünen bir oyun olsa da Helix Jump, yüksek skorlar elde etme’nin oldukça zorlayıcı ve eğlenceli olduğu bir oyun. Google Play Store’da 100 milyondan fazla indirilen ve 3 milyon’dan fazla kullanıcı değerlendirmesi’ne sahip olan oyunun toplam skoru ise 5 üzerinden 4,5. Reklamlı bir uygulama olsa da internetsiz kullandığınızda -doğal olarak- tamamen reklamsız hale gelen oyun, zaman geçirmek için birebir.

8. Words of Wonders:

  • Dünyanın çeşitli yerlerini keşfederken aynı zaman’da kelime haznenizi de geliştirebileceğiniz bu oyun, kelime oyunları’nı sevenler için güzel bir alternatif. Türkçe, İngilizce ve diğer birçok dilde oynayabileceğin’iz oyunu oynamak ücretsiz olsa da uygulama içi satın alımlar bulunuyor.

7. Hello Cats:

  • Susamış bir kediye su ulaştırabilmek gibi sevimli görevler’e dayanan oyun, fizik tabanlı bir bulmaca oyunu. Oyunun reklamlar’ı bazen sinir bozucu olsa’da yine internetsiz olarak oynadığınızda hiçbir reklam’la karşılaşmıyorsunuz.

6. Rise Up:

  • Geliştirici’si bir Türk olan Rise Up, 100 milyonun üzerinde indirme sayısıyla bayrakları astırıyor. Oyuna gelecek olursak; renkli grafikler’i ve sinir bozucu zorluğuyla Rise Up, oldukça başarılı bir yapım. Aman telefonunuzu kırmayın.

5. Merge Plane:

  • Daha çok tıkla’ma bazlı bir yapıya sahip olan Merge Plane, çok fazla uğraş gerektirmeyen bir oyun. Günde birkaç kez girip biriken paranız’la yeni uçaklar satın almanız yeterli. Merge Plane, farklı bir oyun arayan’lar için oldukça uygun olabilir.

4. Hill Climb Racing ve Hill Climb Racing 2:

  • Yılların oyunu Hill Climg Racing, popülerliği’ni korumaya devam ediyor. Farklı haritalar’da, farklı araçlar’la basit sürüşler yapabileceğin’iz oyun, toplam’da 500 milyonun üzerinde indirilmeye sahip. Aynı zaman’da oyunun daha iyi grafikler’e sahip ikinci bir sürümü daha bulunuyor.

3. Dr. Parking 4:

  • Hem boş vaktinizi değerlendirebileceğin’iz hem de park etme becerileriniz’i geliştirebileceğiniz Dr. Parking 4, en iyi park etme oyunların’dan biri. 50 milyon’dan fazla indirilen oyun, denemeye değer.

2. Fire Balls 3D:

  • Helix Jump’ın geliştiricisi VOODOO tarafından geliştiri’len oyunda yapmanız gereken tek şey ekrana tıklamak olması’na rağmen, oyun oldukça sinir bozucu. Fire Balls 3D, yayınlanalı çok uzun bir zaman olmasa da şimdi’den üst sıralara yerleşmeyi başar’dı.

1. BBTAN by 111%

  • Toplarla tuğla’ları kırmayı amaçladığın’ız BBTAN, bağımlılık yapıcı etkiye sahip oyunlar’dan biri. Oynayan’lar tarafın’dan genellik’le çok fazla reklam olduğu yönünde şikayetler’i bulunan oyun, internetsiz oynamak için birebir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir