Samsung Galaxy s6 Format Atma (Kolay Yöntem İle Sıfırlama)

By | Temmuz 20, 2019

Samsung Galaxy S6 – s6 edge format atma telefonunuza virüs bulaşırsa veya telefonunuz kasıyor (donuyor) ise yani uzun zamandır ağırlaşmış ve artık kullanılmaz hale geldiyse Ve birde ekran kilidini unuttuysanız yani örneğin desen pin yüz tanıma vs bu seçenekler doğrultusunda fabrika ayarlarına döndürmek sizlere en iyi yöntem olacaktır. Samsung Galaxy s6 Format Atma (Kolay Yöntem İle Sıfırlama) Yani telefoncuya vs gitmenize gerek kalmayıp bu makale doğrultusunda aşama aşama cihazınıza format atma işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Samsung Galaxy s6 – s6 edge Format Atma (Kolay Yöntem İle Sıfırlama)

Samsung Galaxy s6 Format Atma (Kolay Yöntem İle Sıfırlama)

Samsung Galaxy s6 Format Atma (Kolay Yöntem İle Sıfırlama)

Samsung Galaxy S6 Cihazın Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarını sıfırlama’nın en kolay yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları adım adım doğru yaptığınız’da Samsung Galaxy S6 fabrika ayarlarını sıfırlama işleminiz gerçekleşecektir.Bu nedenle dikkatli bir şekilde işlemi aşama aşama gerçekleştiriniz.

Samsung Galaxy S6 – s6 edge format atma

1.Menü → 2.Ayarlar → 3.Sistem → 4.Sıfırlama → 5.Telefonu sıfırla → 6.Telefonu sıfırla → 7.Her Şeyi Sil (Tümünü Sil) 7 adımlık kolay basit ayarlara eişilebilir şekilde adımlarla formatı başlatabilirsiniz.

Samsung Galaxy S6 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi (yani teknoloji deyimiyle hard reset):

Samsung Galaxy S6 model cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, Bu nedenle Samsung Galaxy S6 üzerinde’ki donanım tuşlarını kullanarak basit bir şekilde telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.
Telefonunuzu Kompile kapatınız.

Kapalı konumda iken Telefonunuzun Ses yükselt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız. Böylelikle Telefon Modelinizin Samsung Galaxy S6 logosu gelene kadar basmaya devam edin.

Samsung Galaxy S6 – S6 Edgformat atma

Recovery (Kurtarma) ekranı geldiğinde ; açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile şeçeneklerden Wipe Data / Factory Reset‘i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.

Wipe Data/Factory Reset’i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.

Açılan ekranda Reboot System Now‘ı seçip Açma (Power) tuşuna basınız.

Samsung Galaxy S6 fabrika ayarlarına sıfırlama işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır. Böylelikle telefonu aldığınız ilk gün ki gibi sıfırlanmış ve hızında artış ve telefonun hafızasındaki boş gereksiz kalıntı dosyaları da silinmiş olacaktır.
Telefon formatlama işlemi telefonu fabrika ayarlarına dönderir. Bu nedenle telefonunuzun ayarlarına yada arayüzüne erişiyor iseniz bilgilerinizi usb kablosu ile yedekleyiniz yada sd kartınız var ise sd kart’a taşıyınız. Böylelikle telefonun hafızasındaki bilgileriniz sd karta taşınmış olacaktır.Format sonrasında ise bilgilerinize birşey olmayacaktır.

Samsung Galaxy s6 Format Atma (Kolay Yöntem İle Sıfırlama)
Samsung Galaxy s6 Format Atma
Samsung Galaxy s6 Format Atmak
Samsung Galaxy s6 Format Nasıl Atılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir