YouTube Premium nedir? Nasıl kullanılır? YouTube Premium Türkiye

By | Temmuz 22, 2019

YouTube Premium nedir? Nasıl kullanılır? YouTube Premium Türkiye Youtube Premium Nedir? : Youtube tarafınca geliştirilen bu yeni sistem yahut hizmet her ay kullananların belirli bir ücret karşılığında extra özelliklerden yararlanmasına imkan tanıyor. Bu özellik yardımıyla Youtube’da reklamsız bir gezinti sağlayabilir tüm müzik ve videoları reklamlara takılmadan geçebilirsiniz.YouTube Premium nedir? Nasıl kullanılır? YouTube Premium TürkiyeTelefonunuzda Youtube’u arka planda oynatma şansı yakalayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra dilediğiniz video ve müzikleri kaydederek çevrimdışı biçimde seyredebilirsiniz. Bunların hepsini aynı zamanda cep telefonunuzda da yapmanız mümkün.

YouTube Premium nedir? Nasıl kullanılır? YouTube Premium Türkiye

YouTube Premium nedir? Nasıl kullanılır? YouTube Premium Türkiye

YouTube Premium nedir? Nasıl kullanılır? YouTube Premium Türkiye

Youtube Premium’un kullanıcılara sunmuş olduğu en büyük avantajı ise her şeyin bir arada yer alıyor olması. Reklamsız bir şekilde videoları seyretme keyfi, 30 milyonu aşkın müziğin yer aldığı Google Music arşivine yetişme şansı, arka planda özgürce müzik ve videoların oynatılmasını sağlamanın yanı sıra Youtube Music aboneliğinin de içerisinde yer alması.

Tüm bu özelliklere sahip olmak için Youtube Premium üyelik satın alabilirsiniz.

Youtube Premium Ne Kadar :bolca özellik ve artı sunan bu özelliğin kuşkusuz en dikkat çekici ve ülkemiz için oldukca zorlayıcı bir fiyat sunuyor olması. Alternatif biroldukça uygulama ve sistem Türkiye’ye özgü bir fiyatlandırmaya giderken maalesef Youtube’dan bu şekilde bir hamle henüz görmedik.

Youtube Premium fiyat $12 olan sistem yazının yayınlandığı tarih kur değerine bakılırsa ortalama aylık 63 Türk Lirasına denk geliyor.

Maalesef bu fiyat ise Türkiye yurttaşları için ödenebilecek bir tutar benzer biçimde görünmüyor.

YouTube Premium nedir? Nasıl kullanılır? YouTube Premium Türkiye

Youtube Premium Türkiye : Maalesef Youtube premium Türkiye için henüz etken durumda değil.

Ülkemize özel bir fiyatlandırma politikasının uygulanamaması sebebiyle güncel kur değerleri üzerinden abone çekemeyeceği tahmin edilen Youtube’da durumun farkında olacak ki henüz ülkemiz için sistemi aktif etmedi.

Fakat üzerinde çalışmalarının devam ettiği ve etken edebilmek için alternatif senaryolar üzerinde çalıştıklarını birçok Youtube yetkilisi sık sık dile getiriyor.

Bu yüzden hemen hemen Youtube premium nasıl alınır şeklinde sorularınıza da bir yanıt vermemiz mümkün değil.

117 thoughts on “YouTube Premium nedir? Nasıl kullanılır? YouTube Premium Türkiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir